Rodzinne zajęcia gimnastyczno-plastyczne z elementami jogi

Ćwiczenia korygujące, wzmacniające, stabilizujące w systemie kinezyterapii ogólnej jak i gimnastyki chińskiej oraz terapii ruchem z elementami jogi.

W programie zajęć jest malowanie palcami, masażyki wykonywane z podkładem czytanej bajki lub wiersza dla dzieci,  rzeźbienie i lepienie prostych form w masach plastycznych o zróżnicowanej strukturze sensorycznej (pachnące przyprawami, kolorowe, o różnej temperaturze i gęstości), usprawnienie motoryki małej i chwytu precyzyjnego poprzez nawlekanie, układanie wzorów z drobnych elementów, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne (recytacje, dmuchanie piórek przez słomkę, wydawanie i słuchanie dźwięków) poprawa lateralizacji, „gimnastyka mózgu”, warsztaty plastyczne. Tworzenie biżuterii z naturaliów, makaronu, liści, muszelek, patyków, itp. Malowanie koszulek, torebek, sukienek według szablonów, palcami lub wałkiem. Tworzenie masek, teatrzyków. 

Uwaga!  Zbieramy zgłoszenia do nowej grupy dziecięcej 6-12 lat.  Gimnastyka kreatywna z arteterapią. Zajęcia w poniedziałki o 17.00 w Joe Studio na ul. Łukasiewicza 37a w Rzeszowie.